Bieg Jacka 2021

Bieg Jacka 2021

W najbliższą niedzielę, 29. sierpnia odbędzie się 12. edycja Biegu Siedleckiego Jacka.

W zawodach weźmie udział około 800 uczestników, od dzieci po seniorów. Jako pierwsi na trasę wyruszą półmaratończycy. Start Selgros Półmaratonu zaplanowano na godz. 8:00, limit czasu na pokonanie ponad 21 km to 3 godziny. O 11:00 rozpocznie się bieg na dystansie 5 km, a pięć minut później za biegaczami wyruszą zawodnicy Nordic Walking. Biegi dla dzieci zostaną rozegrane po zakończeniu biegów głównych, tj. ok. godziny 12:10. Wszystkie kategorie wiekowe startują na bieżni stadionu lekkoatletycznego.

Ze względów bezpieczeństwa Bieg Jacka odbywa się przy ruchu zamkniętym dla pojazdów. Spowoduje to pewne utrudnienia w przemieszczaniu się po mieście, dlatego prosimy mieszkańców i kierowców o wyrozumiałość. Zamknięcie ulic, którymi odbywa się Bieg Jacka będzie obowiązywało w godzinach 7:30 – 12:00. Policjanci, strażacy i żołnierze zabezpieczający trasę zawodów będą w miarę możliwości przepuszczą auta, ale tego dnia wyjątkowo to biegacze mają pierwszeństwo.

Trasa Biegu Jacka została wyznaczona tak, by utrudnienia w ruchu były jak najmniejsze. Główne drogi wjazdowe i wyjazdowe z Siedlec (m. in. Sokołowska, Wyszyńskiego, Starowiejska, Brzeska, Łukowska, Piłsudskiego) będą przejezdne. Prosimy o zapoznanie się z mapą biegów. https://biegjacka.pl/mapa

Zawodników i kibiców udających się na start/metę na terenie Ośrodka Sportu prosimy o uwzględnienie możliwych opóźnień w czasie dojazdu. Samochody polecamy zostawić na parkingu przy ul. Wiszniewskiego (koło NoveKino i Parku Miejskiego) lub wzdłuż ulicy Kazimierzowskiej. Wjazd na teren Ośrodka w niedzielę nie będzie możliwy.

Źródło: Urząd Miejski w Siedlcach

Previous Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego i powierzenia stanowisk dyrektorom
Next Terenowy oddział dla krwiodawców z Siedlec

Może to Ci się spodoba

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Mistrzowski LUZ

Niezwykle udany i owocny weekend mają za sobą tancerze Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ oraz choreograf zespołu Joanna Woszczyńska. W sobotę i niedzielę wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Tańca Warsaw Dance Champs 2022 organizowanym przez Lucas

Siatkarze KPS Siedlce z siódmym zwycięstwem z rzędu

Trwa doskonała passa siedleckich siatkarzy. KPS Siedlce pokonał ekipę UKS Mickiewicz Kluczbork 3:1 w meczu inaugurującym 23. kolejkę TAURON 1. Ligi Mężczyzn. MVP został wybrany kapitan KPS-u Janusz Górski. Siedlczanom

Informacja o cenach biletów i karnetów na pływalni w SP 8

Ceny biletów i karnetów obowiązujące od 1 września 2021 r. do 31 grudnia 2021 r. na krytej pływalni w Szkole Podstawowej nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach przy ul.

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Longboard – co to jest i jak uprawiać ten sport?

Kiedy uczysz się longboardu, ważne jest, aby wiedzieć, czego szukasz. Niektóre deski są zaprojektowane z kołami, które będą szlifować o pokład. Inne są ukształtowane dla większej stabilności. Możesz znaleźć przewodniki,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź