Tancerze LUZ medalistami Mistrzostw Polski

Tancerze LUZ medalistami Mistrzostw Polski

Formacja Tańca Nowoczesnego LUZ w dniach 12-14 maja reprezentowała Siedlce na Krajowych Mistrzostw International Dance Organization Raszyn 2021 w kategoriach modern i balet, gdzie walczyli w dziewięciu kategoriach tanecznych.Nasi młodzi artyści z Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ, której choreografem i kierownikiem artystycznym jest Joanna Woszczyńska, zaprezentowali się wspaniale i po raz kolejny potwierdzili swój niezwykły talent i wysoki poziom artystyczny. Podczas tegorocznych mistrzostw zdobyli dwa srebrne i jeden brązowy medal!!!

II miejsce i tytuł Wicemistrza Polski w formacjach modern dorosłych zdobył ATT LUZ oraz formacja baletowa dzieci FTN LUZ.

Brązowe medale wywalczyła natomiast formacja modern dzieci FTN LUZ.

Z najlepszej strony zaprezentował się także duet dzieci modern Natalia Pędzik i Antonina Surudo i grupa modern dzieciLaura CzmochAntonina SurudoAmelia KowalskaNatalia PędzikKarolina SejbukAntonina AnusiewiczNina Duczek, które w finałach swoich kategorii zajęły odpowiednio 5. i 7. miejsceW półfinale, na 13. miejscu, znalazła się formacja modernFTN LUZ Juniorzy. Wielkie brawa należą się także grupie modern juniorów (Szymon AntosikMałgorzata RomanZofia RomanDominika TchórzewskaMaria BruśniakIga GałachowskaAdrianna ŁęczyckaJulia Kassjaniuk), duetowi modern dorosłych Nadia Błaszczyk i Wiktoria Prokurat i solistkom Natalii Pędzik Amelii Kowalskiej.

Gratulujemy wszystkim tancerzom LUZ, choreograf Joannie Woszczyńskiej oraz Bartkowi Woszczyńskiemu Natalii Jarząb, którzy pomagali w tworzeniu mistrzowskich choreografii. A już w czerwcu Formacja Tańca Nowoczesnego LUZ będzie reprezentowała nasze miasto na kolejnych mistrzostwach, tym razem w kategorii jazz. Trzymamy kciuki!

Źródło: Urząd Miejski w Siedlcach

Previous Na czym polegają tłumaczenia ekspresowe?
Next Leczenie alkoholizmu - na czym polega

Może to Ci się spodoba

Informacja o cenach biletów i karnetów na pływalni w SP 8

Ceny biletów i karnetów obowiązujące od 1 września 2021 r. do 31 grudnia 2021 r. na krytej pływalni w Szkole Podstawowej nr 8 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Siedlcach przy ul.

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Bieg Ogińskiej

19 marca 2022 roku odbędzie się trzecia edycja Biegu Ogińskiej. W ramach imprezy rozegrany zostanie bieg na 10 km i marsz Nordic Walking na 5 km. Jest to bieg o charakterze terenowym. W tym roku start

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

Transmisja meczu KPS Siedlce – Mickiewicz Kluczbork

W czwartek, 18 lutego siatkarze KPS Siedlce podejmą zespół UKS Mickiewicz Kluczbork. Spotkanie pokaże Polsat Sport Extra. Mecz zapowiada się niezwykle interesująco, zmierzą się dwa zespoły zajmujące miejsca w czołowej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź